اخبار :: جامعه

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 20 مهر 1384 - 08:26:55 ق.ظ.
مرتبه بازدید | نظرات شما | نسخه قابل چاپ | این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.


دختر ۱۳ ساله قربانى هوس بازى مادر

پرونده يك زن كه براى ارتباط با پسر جوانى دختر ۱۳ساله خود را در اختيار او قرار داده و از صحنه تجاوز به دخترش فيلمبردارى كرده بود، به اتهام زناى محصنه و معاونت در تجاوز به عنف به دادگاه كيفرى استان تهران رفت.

اين زن ۳۲ساله براى اينكه رابطه اش با پسر ۲۵ساله قطع نشود دختر نوجوانش را مجبور به ازدواج با دوست خود كرده بود. هفته گذشته مردى با مراجعه به شعبه پنجم داديارى دادسراى جنايى تهران پرده از جنايت همسرش برداشت و در شكايتش گفت: همسرم سه سال است به صورت پنهانى با پسر جوانى ارتباط دارد و براى اينكه رابطه پنهانى اش فاش نشود، دختر ۱۳ساله ام را به زور در اختيار اين جوان قرار داده است.

اين مرد ادامه داد: از مدتى پيش متوجه رفتار مشكوك همسرم شدم. رفتار او تغيير كرده بود و در زندگى سرد شده بود. به دنبال يافتن علت اين تغيير رفتار همسرم بودم كه از چهار ماه پيش دختر كوچكم نيز دچار تغيير رفتار شد.همسرم روزها در خانه را به روى دختر بزرگم قفل مى كند و همراه سميرا دختر ۱۳ساله ام به محل نامعلومى مى روند.شاكى افزود: از همسايه ها شنيده بودم كه همسرم با مرد جوانى ارتباط دارد ولى به اين موضوع اطمينان نداشتم. به همين خاطر همسرم را تعقيب كردم تا علت تغيير رفتار او و محلى كه با دخترم به آنجا مى رفتند را شناسايى كنم. اما همسرم چنان حرفه اى رفتار مى كرد كه من متوجه ماجرا نشوم.

اين مرد در ادامه از دختر كوچكش ماجرا را پرسيد كه او سرانجام لب به اعتراف گشود و از رابطه پنهانى مادرش با جوان ۲۵ساله اى به نام احمد پرده برداشت.

سميرا درخصوص رابطه مادرش با احمد و جنايت هاى مادرش به قاضى گفت: چهار ماه پيش يك روز مادرم دنبال من به مدرسه آمد و اجازه ام را از مدير گرفت. در راه متوجه پسر جوانى شدم كه هر جا مى رفتيم ما را تعقيب مى كرد. وقتى موضوع را به مادرم گفتم او در جواب گفت كه پسر جوان را مى شناسد و شروع به تعريف كردن از او كرد. وقتى ما به خانه آمديم پسر جوان نيز به آنجا آمد و مادرم من را در اختيار او قرار داد. پسر جوان كه مشخص شد اسمش احمد است به من تجاوز كرد. هر چه به او و مادرم التماس كردم هيچ اثرى نداشت. مادرم مى گفت احمد مى خواهد با تو ازدواج كند.

دختر ۱۳ساله ادامه داد: پس از اين موضوع مادرم مجبورم كرد كه در برابر تجاوزهاى احمد مقاومت نكنم. حتى او يك بار در حالى كه احمد به من تجاوز مى كرد شروع به فيلمبردارى از صحنه آزار من كرد.

با مطرح شدن اين شكايت قاضى احمد قندى زاده داديار شعبه چهارم دادسراى جنايى دستور بازداشت مادر جنايتكار و احمد را صادر كرد كه پس از يك هفته تجسس متهمان ديروز دستگير شدند. با بازداشت متهمان قاضى دستور بازرسى خانه احمد را صادر كرد كه در بازرسى خانه فيلم هايى از صحنه ارتباط پسر جوان با اين مادر و دختر كشف شد.


قاضى پس از دستگيرى متهمان بازجويى از آنها را آغاز كرد كه احمد اظهار داشت: سه سال پيش يك روز در خيابانى در شرق تهران متوجه مزاحمت پسر جوانى براى اين زن شدم به همين خاطر در دفاع از زن جوان با آن پسر درگير شدم كه از آن روز رابطه پنهانى ما شروع شد. پس از سه سال زن جوان براى اينكه بتواند رابطه اش را با من نزديك تر كند تصميم گرفت كه دختر ۱۳ ساله اش را به عقد من دربياورد كه اين آغاز ماجرا بود.

زن جوان نيز با انكار ادعاهاى احمد گفت كه در مقابل يك باشگاه با احمد آشنا شده و رابطه آنها در حد تماس تلفنى بوده است. قاضى قندى زاده پس از بازجويى از متهمان گفت: اين زن براى اينكه ارتباطش با احمد نزديك تر باشد دخترش را در اختيار متهم قرار داده بود كه پرونده احمد براى محاكمه به اتهام تجاوز به عنف و اين زن به اتهامات معاونت در تجاوز به عنف و زناى محصنه به دادگاه كيفرى استان تهران فرستاده شد.

منبع خبر: شرق

مطالب قبلی


انفجار قطار در ايران

استودیو shot4u فاجعه انفجار قطار باري در ايستگاه خيام نيشابور را به بازماندگان اين حادثه تسليت عرض نموده و براي بازماندگان محترم صبر و طول عمر آرزو مي نمايد . ادامه ...

شنیده های ورزشی بیست و چهارم آبان ماه

وینفرد شفر نامزد اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران

در حالی که از وینفرد شفر به عنوان نامزد اصلی سرمربیگری تیم فوتبال ایران نام برده می شود، وی ضمن تائید مذاکراتش با ایران عنوان کرد اگر مقدمات و پیش شرط ها فراهم شود، مربیگری تیم ملی ایران را خواهد پذیرفت. ادامه ...

Baghdad blast kills Iraq leader

The head of Iraq's US-appointed Governing Council has been killed in a car bomb blast near the headquarters of the US-led coalition in Baghdad. ادامه ...

به اشتراک بگذارید


نظرات


 

آخرین مطالب سایت

آخرین مطالب جامعه

RSS


جستجو

جستجوی سریع:
عین عبارت  همه کلمه ها  هر کلمه

خبر نامه

Google Groups
ایمیل:

نمایش مطالب در سایت شما

شما هم می توانید اخبار این صفحه را در وب سایت خودتان نمایش دهید.تنها کافیست کدی که در اختیارتان قرار می دهیم را در صفحه های وب سایتتان قرار دهید.
کد این شاخه را بگیرید

شرکای ما

 • ایران هات لینکز
  بزرگترین دایرکتوری وب سایت های ایران.
 • استودیوی طراحی شات فور یو
  متخصص در توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب.
 • فروشگاه شات فور یو
  عرضه کننده کلیه خدمات وب شامل ثبت دامنه و میزبانی وب سایت با بالاترین کیفیت.
 • بعد پنجم
  گرافیک، طراحی داخلی، و کلیه خدمات تبلیغات و چاپ.
 • گالری عکس شات فور یو
  خرید، فروش و دانلود عکس های با کیفیت بالا
 •