اخبار :: جامعه

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 12 مرداد 1383 - 10:55:2 ق.ظ.
مرتبه بازدید | نظرات شما | نسخه قابل چاپ | این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.


عكس‌هاي‌ مستهجن‌ در اينترنت

پسر جواني‌ كه‌ از دختران‌ عكس‌هاي‌ مستهجني‌ تهيه‌ مي‌كرد و در سايت‌هاي‌ مختلف‌ اينترنتي‌ به‌ نمايش‌ مي‌گذاشت‌، توسط‌ پليس‌ در تهران‌ دستگير شد.
اين‌ پسر 24 ساله‌ سه‌ سال‌ پيش‌ به‌ تايلند رفته‌ بود و در آنجا كودكان‌ و دختران‌ جوان‌ را اغفال‌ مي‌كرد و پس‌ از تهيه‌ فيلم‌هاي‌ مستهجن‌ از آنان‌ اين‌ فيلم‌ها را از طريق‌ اينترنت‌ به‌ فروش‌ مي‌رساند كه‌ بعد از مدتي‌ توسط‌ پليس‌ دستگير شد و از كشور تايلند اخراجش‌ كردند.
وي‌ پس‌ از برگشتن‌ به‌ ايران‌ هم‌ با دختران‌ جوان‌ طرح‌ دوستي‌ مي‌ريخت‌ و آنها را به‌ ميهماني‌ و پارتي‌هاي‌ مختلف‌ مي‌برد. اين‌ جوان‌ پس‌ از تهيه‌ فيلم‌هايي‌ از دختران‌ ساده‌دل‌، اين‌ فيلم‌ها را به‌صورت‌ مستهجن‌ از طريق‌ اينترنت‌ به‌ نمايش‌ مي‌گذاشت‌.عكس‌هاي‌ مستهجن‌ در اينترنت
راز فعاليت‌ زشت‌ اين‌ جوان‌ زماني‌ فاش‌ شد كه‌ دختر جواني‌ با مراجعه‌ به‌ شعبه‌ 271 دادگاه‌ حقوقي‌ تهران‌ به‌ قاضي‌ سليمي‌ گفت‌: چند وقت‌ پيش‌ با پسرجواني‌ به‌ نام‌ فراز آشنا شدم‌. او خودش‌ را پسر يك‌ تاجر ثروتمند معرفي‌ كرد و گفت‌ كه‌ قصد دارد با من‌ ازدواج‌ كند.
يك‌ شب‌ با هم‌ به‌ ميهماني‌ رفتيم‌ و از من‌ عكس‌ گرفت‌ و فيلمبرداري‌ كرد. بعد از چند روز متوجه‌ شدم‌ كه‌ عكس‌هايي‌ از من‌ را به‌صورت‌ نامناسب‌ در يك‌ سايت‌ ايراني‌ به‌ نمايش‌ گذاشته‌اند. از ترس‌ آبرويم‌ چند عدد قرص‌ ديازپام‌ خوردم‌ تا خودكشي‌ كنم‌، اما خانواده‌ام‌ مرا به‌ بيمارستان‌ رساندند و نجاتم‌ دادند. سپس‌ به‌ پيشنهاد مادرم‌ به‌ دادگاه‌ آمدم‌ تا از اين‌ جوان‌ فريبكار شكايت‌ كنم‌.
با افزايش‌ اين‌ نوع‌ شكايت‌ها از سوي‌ دختران‌ جوان‌، ماموران‌ تحقيقات‌ خود را آغاز كردند و جوان‌ متهم‌ هنگامي‌ كه‌ قصد سفر به‌ دوبي‌ را داشت‌، در يك‌ آژانس‌ هوايي‌ دستگير شد.
وي‌ ديروز در شعبه‌ 271 دادگاه‌ به‌ جرم‌ خود اعتراف‌ كرد و گفت‌: پدرم‌ تاجر است‌ و در بچگي‌ هر چه‌ مي‌خواستم‌ برايم‌ فراهم‌ مي‌كرد، اما هيچ‌وقت‌ محبتي‌ از او نمي‌ديدم‌ چون‌ فكر مي‌كرد همه‌ زندگي‌ پول‌ است‌. مادرم‌ چند سال‌ پيش‌ به‌ امريكا پيش‌ خانواده‌اش‌ رفت‌ و ديگر برنگشت‌. پدرم‌ مي‌خواست‌ مرا پيش‌ مادرم‌ بفرستد، اما قبول‌ نكردم‌. مادرم‌ هم‌ اصلا به‌ فكر من‌ نبود، او حتي‌ يكبار هم‌ به‌ من‌ زنگ‌ نزد تا حالم‌ را بپرسد. چطور مي‌توانستم‌ به‌ غربت‌ بروم‌ تا با زني‌ زندگي‌ كنم‌ كه‌ هيچ‌وقت‌ نتوانسته‌ام‌ كلمه‌ «مادر» را در مورد او به‌ زبان‌ بياورم‌.
بعد از مدتي‌ به‌ تايلند رفتم‌ و در آنجا باندي‌ تشكيل‌ داديم‌ ،كودكان‌ و دختران‌ جوان‌ را فريب‌ مي‌داديم‌ و از آنها فيلم‌هاي‌ مستهجن‌ تهيه‌ مي‌كرديم‌ و در اينترنت‌ به‌ نمايش‌ مي‌گذاشتيم‌، تا اينكه‌ يكي‌ از دوستانم‌ توسط‌ پليس‌ دستگير شد و همه‌ ما را لو داد. چند ماهي‌ در زندان‌ بودم‌ و وقتي‌ آزاد شدم‌، از تايلند اخراجم‌ كردند كه‌ به‌ ايران‌ آمدم‌.
در ايران‌ هم‌ دختران‌ جوان‌ را اغفال‌ مي‌كردم‌ و با دادن‌ وعده‌ ازدواج‌ از آنها عكس‌ و فيلم‌ تهيه‌ مي‌كردم‌ و به‌صورت‌ مستهجن‌ در سايت‌هاي‌ اينترنتي‌ قرار مي‌دادم‌.
قاضي‌ سليمي‌ گفت‌: ممكن‌ است‌ اين‌ جوان‌ از نظر رواني‌ سالم‌ نباشد بنابراين‌ به‌دستور وي‌، «فراز» براي‌ معاينه‌ رواني‌ به‌ پزشكي‌ قانوني‌ فرستاده‌ شد ولي‌ هيچگونه‌ آثار بيماري‌ رواني‌ در ظاهر او مشخص‌ نشد. آيا واقعا! اين‌ جوان‌ از نظر رواني‌ سالم‌ است‌؟

منبع خبر: اعتماد

مطالب قبلی


انفجار قطار در ايران

استودیو shot4u فاجعه انفجار قطار باري در ايستگاه خيام نيشابور را به بازماندگان اين حادثه تسليت عرض نموده و براي بازماندگان محترم صبر و طول عمر آرزو مي نمايد . ادامه ...

Baghdad blast kills Iraq leader

The head of Iraq's US-appointed Governing Council has been killed in a car bomb blast near the headquarters of the US-led coalition in Baghdad. ادامه ...

موشک آزمایش شده جدید، شهاب4 است

به گزارش خبرنگار شریف نیوز  به نقل از یک منبع آگاه در وزارت دفاع، موشک آزمایش شده اخیر وزارت دفاع نوع ارتقا یافته شهاب ۳ نیست، بلکه نسخه اولیه ای از موشک فوق مدرن شهاب۴ است.  ادامه ...

به اشتراک بگذارید


نظرات


 

آخرین مطالب سایت

آخرین مطالب جامعه

RSS


جستجو

جستجوی سریع:
عین عبارت  همه کلمه ها  هر کلمه

خبر نامه

Google Groups
ایمیل:

نمایش مطالب در سایت شما

شما هم می توانید اخبار این صفحه را در وب سایت خودتان نمایش دهید.تنها کافیست کدی که در اختیارتان قرار می دهیم را در صفحه های وب سایتتان قرار دهید.
کد این شاخه را بگیرید

شرکای ما

 • ایران هات لینکز
  بزرگترین دایرکتوری وب سایت های ایران.
 • استودیوی طراحی شات فور یو
  متخصص در توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب.
 • فروشگاه شات فور یو
  عرضه کننده کلیه خدمات وب شامل ثبت دامنه و میزبانی وب سایت با بالاترین کیفیت.
 • بعد پنجم
  گرافیک، طراحی داخلی، و کلیه خدمات تبلیغات و چاپ.
 • گالری عکس شات فور یو
  خرید، فروش و دانلود عکس های با کیفیت بالا
 •